baner kalnedarze2021

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Miejski Serwis Telewizyjny

Zapraszamy do oglądania najnowszego Miejskiego Serwisu Telewizyjnego z dnia 1.09.2020 r.:
- Rozpoczęcie Roku Szkolnego
- Budżet Obywatelski - nabór wniosków
- BDK - rozpoczęcie roku artystycznego
- Wystawa "Krwawa Gwiazda nad Brodnicąźródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 31.08.2020, 16:22 , Komentarzy: 3, wyświetleń: 413

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Słuszna uwaga z tym parkingiem , dziwne że miasto pozwoliło na tyle prywatnych płatnych parkingów , społeczeństwo płaci podatki , parkingi nie odpłatne należą się obywatelowi jak psu buda , ale jak zwykle bywa ciągle im mało , na ścieżki rowerowe wywalają kupę kasy, a na wykup gruntów od prywaciarzy czy żydostwa nie stać, nawet przy ulicy piwnej ludziska płacą idąc do lekarza , panie burmistrzu trochę szacunku , dla ludzi schorowanych i starych , szanowna władzo naszego miasta ,miejcie trochę litości i serca dla społeczeństwa ,kiedyś i wam to da w kość.
Dodany 02.09.2020, 14:01 przez OLX
Parking przy al. Leśnej faktycznie by się przydał. Można by zasypać te bagna żwirem, wyrównać i utwardzić w pierwszym roku grubym żwirem, a dopiero w przyszłości np kostką brukową, może 1 hektar, zostawiając trochę podmokłego terenu od strony strumyka, może 10 metrów odległości, dla żab, ptaków itp. Potrzebnych jest ze 100 miejsc dla osobówek i 10 miejsc dla ewentualnych autokarów, przyjezdnych wycieczek itp.
Dodany 02.09.2020, 13:12 przez abc
Potrzebny jest blisko centrum Brodnicy jeszcze jeden duży bezpłatny parking, dla tych, którzy mieszkają kilka km za Brodnicą, ale pracują w centrum B. i muszą tu codziennie zostawiać samochód na 9 - 10 godzin. Płatny parking jest dobry na 2-3 godziny, ale nie na cały dzień. Jak się widzi, to co się dzieje na parkingu koło Policji, to się zrozumie, że cywilizowany parking jest potrzebny. Można by też osuszyć część tych bagien przy al. Leśnej i Mokrej. Potrzebne są też nowoczesne tereny rekreacyjne, spacerowe (ale nie sportowe, bo to co innego) na osiedlach poza centrum. Brodnica jest już duża.
Dodany 02.09.2020, 10:37 przez dojezdzajacy