baner Baner

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Zderzenie osobówki z ciężarówką. Jedna osoba nie żyje

Policjanci z Brodnicy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj (3.09.) w miejscowości Łaszewo. W wyniku zderzenia opla vectry z ciężarowym manem śmierć poniósł kierowca osobówki.

Dzisiaj  (3.09.) około godz. 11.00 brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Łaszewo. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem opel vectra, prawdopodobnie  podczas wyprzedzania innych pojazdów zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku manem. 31-latek kierujący osobówką w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala, gdzie po kilkudziesięciu minutach zmarł. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń. Brodniccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny tej tragedii.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 03.09.2020, 14:03 , Komentarzy: 3, wyświetleń: 8063

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Codziennie, na terenie Brodnicy, dziesiątki kierowców nie sygnalizują zamiaru skrętu w prawo. Poza Brodnicą wyprzedzają do wierzchołka wzniesienia. Jadą środkiem drogi do wierzchołka wzniesienia, do zakrętu! Kiedyś szczęście opuszcza delikwenta ... Jakość samochodu, pogoda, ma tu małe znaczenie.
Dodany 03.09.2020, 15:57 przez iza