baner Baner

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > 32-letni brodniczanin odpowie za kilka przestępstw

Brodniccy policjanci zatrzymali 32-letnie brodniczanina, który w ostatnich dniach "narozrabiał" w mieście. Mężczyzna kilkukrotnie usiłował się włamać do placówek handlowych na terenie miasta, uszkodził parkometry oraz ukradł rower. Mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Brodniccy policjanci pracujący nad sprawami dwóch usiłowań włamań do punktów handlowych, uszkodzenia parkomatów na terenie miasta oraz kradzieży roweru, na podstawie zebranych materiałów oraz sposobu działania sprawcy, wytypowali 32-letniego brodniczanina, który mógł dokonać tych przestępstw. W środę (2.09.) na ulicach miasta kryminalni zatrzymali podejrzewanego mężczyznę. Funkcjonariusze odzyskali również skradziony rower. 32-latek trafił do policyjnego aresztu w Brodnicy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty popełnienia przestępstw m.in. usiłowania włamań, kradzieży, uszkodzeń mienia za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 04.09.2020, 10:10 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 312

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.