baner kalnedarze2021

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Dwie dusze - koncert Jerzego Filara

17 września br. o godz. 18.30 zapraszamy na koncert do hotelu Stork w Brodnicy. Tym razem przed publicznością wystąpi Jerzy Filar z zespołem. Koncert przebiegnie w klimacie piosenki poetyckiej i ballady. Usłyszymy kompozycje Jerzego Filara do tekstów Jacka Cygana, najbardziej znane utwory z repertuaru zespołu "Nasza Basia Kochana", m. in. "Samba Sikoreczka", " Za szybą" (...całkiem spokojnie wypiję trzecią kawę), jak również piosenki z autorskich albumów "Cienie" i "Dwie Dusze" Artysta wykonuje swoje utwory grając na gitarze i harmonijce ustnej z towarzyszeniem zespołu: Andrzej "Kwiatek" Kwiatkowski - perkusja, akordeon; Piotr Engwert - gitara basowa. Jurek Filar to osobowość sceniczna. Artystę cechuje duże poczucie humoru i niezwykła wokalistyka. Wywodząc się z nurtu piosenki autorskiej ceni sobie bezpośredni kontakt z publicznością, spontaniczne i wspólne śpiewanie. Serdecznie zapraszamy.

Organizatorem koncertu jest Towarzystwo Przyjaciół Muzeum w Brodnicy. Partnerami Muzeum w Brodnicy oraz hotel Stork. Zadanie dofinansowano ze środków Gminy Miasta Brodnicy.

Wstęp na koncert za okazaniem wejściówki do odbioru w Bramie Chełmińskiej w godzinach od 10.00 do 16.00. Zapraszamy.

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 05.09.2020, 09:26 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 262

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.