BRZOZY Robotyka

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Kierował peugeotem mając ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 38-letniemu mężczyźnie, którego zatrzymali dzielnicowi z Górzna. 38-latek kierował samochodem mając ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.
Wczoraj (14.09.) dzielnicowi z Górzna pełniąc służbę w miejscowości Świedziebnia, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę peugeota. Podczas kontroli funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny zapach alkoholu. Po zbadaniu alkotestem okazało się, że 38-latek ma ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i przetransportowany do Posterunku Policji w Górznie. Mundurowi zatrzymali mieszkańcowi gminy Świedziebnia uprawnienia do kierowania pojazdami. Po niezbędnych czynnościach, nieodpowiedzialny kierowca został zwolniony do miejsca zamieszkania, Za kierowanie pojazdem mechanicznym stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 15.09.2020, 10:01 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 717

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.