baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Oddaj swoją krew i pomóż Nadii wrócić do zdrowia

Po raz kolejny brodniccy policjanci wspólnie z pracownikami Brodnickiego Terenowego Oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Brodnicy organizują zbiórkę krwi dla Nadii Przybyłowskiej. Już 1 października br. możesz przyjść do ambulansu zaparkowanego przy budynku brodnickiej komendy i podzielić się największym darem- swoją krwią!

Nadia, to niespełna 5-letnia córka brodnickiego policjanta, u której 4 maja br. zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Dziewczynka, po raz kolejny potrzebuje naszej pomocy!

1 października w godz. 9.00-14.00 na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy, przy ul. Zamkowej 13, odbędzie się zbiórka krwi, przeznaczona dla Nadii Przybyłowskiej. Do zaparkowanego mobilnego ambulansu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa może przyjść każdy chętny i podzielić się drogocennym darem, jakim jest krew.

Zapraszamy do udziału w zbiórce krwi!
Przypomnijmy, że dawcą krwi może zostać osoba, która nie ma żadnych dyskwalifikujących jej chorób, mieszcząca się w określonej grupie wiekowej i wagowej czyli między 18 a 65 rokiem życia, ważąca nie mniej niż 50 kg.
Pamiętaj, Twoja krew może uratować życie nie tylko Nadii ale i wielu innym potrzebującym!

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 16.09.2020, 10:26 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 892

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.