baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Dzielnicowy poprowadził lekcję o bezpieczeństwie

Dzielnicowy z Górzna w ramach działań "Bezpieczna droga do szkoły" odwiedził uczniów Szkoły Podstawowej w Zasadach. Funkcjonariusz rozmawiał z uczniami o bezpieczeństwie na drodze, podwórku, w domu oraz jak bezpiecznie podróżować samochodem. Dzieci otrzymały od policjanta kamizelki odblaskowe ufundowane przez Urząd Gminy w Świedziebni.
Dzielnicowy z Górzna asp. Bartosz Łukaszewski w ramach działań "Bezpieczna droga do szkoły" spotkał się grupą pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej w Zasadach. Funkcjonariusz przedstawili dzieciom najważniejsze zasady poruszania się po drogach, zachowań w domu czy na podwórku. Przypomniał o obowiązku noszenia elementów odblaskowych po zmierzchu, aby poprawić swoją widoczność na drodze. W prezencie od policjanta, uczniowie otrzymali elementy odblaskowe ufundowane przez Urząd Gminy w Świedziebni.
Spotkania z policjantami mają na celu przede wszystkim zwiększenie świadomości najmłodszych o zagrożeniach, jakie mogą ich spotkać w trakcie drogi do szkoły lub powrotu do domu.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 16.09.2020, 17:27 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 262

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Żadna z nauczycielek nie wie jak prawidłowo nosić maseczkę. Nawet do zdjęcia. WSTYD!!!
Dodany 17.09.2020, 11:02 przez ufffff