E-komis


AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Kurs angielskiego online z native speakerem. Czy warto z niego skorzystać?

Nauka języka angielskiego w większości szkół publicznych jest mało efektywna. Nawet po kilkunastu latach wiele osób wciąż nie potrafi swobodnie porozumiewać się w języku obcym, gdyż zbyt duży nacisk w szkołach kładzie się na naukę gramatyki i innych mało istotnych kwestii. Znacznie ważniejsza jest nauka mówienia, w której pomaga kurs angielskiego online z native speakerem. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z takiej formy nauczania języków obcych.

  1. Kim jest native speaker?
  2. Dlaczego warto wybrać kurs angielskiego online?

Kurs języka angielskiego online jest coraz chętniej wybierany przez dorosłych. Wiele osób pomimo wieloletniej nauki języka obcego wciąż ma trudności w swobodnej komunikacji po angielsku. Decydując się na angielski online, ma się okazję rozwiązać ten problem raz na zawsze. Poznaj zalety lekcji języka obcego z native speakerem.

Kim jest native speaker?

Native speaker to rodzimy użytkownik danego języka. Native speakerem języka polskiego jest Polak, francuskiego - Francuz, Belg lub Szwajcar, a angielskiego - Brytyjczyk, Amerykanin, Australijczyk lub Nowozelandczyk. Native speaker porozumiewa się w danym języku od urodzenia, dlatego jego mowa jest pozbawiona sztuczności. Zdania i słownictwo są w pełni naturalne. Zauważa się w nich potoczne zwroty oraz wyrażenia charakterystyczne dla regionu, z którego pochodzi native speaker.

Nauka języka angielskiego z native speakerem to okazja do przełamania bariery językowej. Dzięki temu mowa w obcym języku staje się swobodna, a stres jej towarzyszący znika. Dodatkowo native speaker nie zna języka polskiego tak jak nauczyciel z Polski, dlatego uczeń, gdy zapomni jakiegoś słówka, musi znaleźć dla niego synonim lub przedstawić swoje myśli w inny sposób. Lekcje angielskiego z native speakerem są dzięki temu prostym sposobem, by nauczyć się mówić w języku obcym.

Dlaczego warto wybrać kurs angielskiego online?

Kurs angielskiego online odbywa się przez internetowe komunikatory, dlatego uczeń i nauczyciel mogą znajdować się nawet kilkaset kilometrów od siebie bądź zamieszkiwać w różnych krajach. Lekcje prowadzone w ten sposób są łatwiejsze do zorganizowania dla native speakerów i kursantów, gdyż nie muszą spotykać się ze sobą twarzą w twarz. Dodatkowo w jednym spotkaniu bierze udział jedynie dwóch uczestników - lektor i uczeń. Dzięki temu kursant w pełni wykorzystuje czas lekcji tylko dla siebie, gdyż native speaker nie musi rozmawiać z innymi uczestnikami zajęć. Na klasycznych kursach grupowych takie rozwiązanie jest niemożliwe.



Źródło: ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodano/zmodyfikowano: 16.11.2020, 18:06 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 1519

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.