baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Nie żyje Bogdan Bolumiński

W poniedziałek, 16 listopada zmarł Bodgan Bolumiński, dziennikarz i fotoreporter prasy lokalnej. Szerokiemu gronu mieszkańców powiatu brodnickiego znany był jako długoletni współpracownik tygodnika Czas Brodnicy. Miał 73 lata. Bliskim Zmarłego kondolencje w imieniu samorządu powiatu brodnickiego składają Starosta Brodnicki, Wicestarosta i Przewodniczący Rady Powiatu w Brodnicy.

- Wiadomość o śmierci Pana Redaktora Bolumińskiego przyjęliśmy z głębokim smutkiem i wielkim niedowierzaniem. To nieodżałowana strata - powiedział starosta Piotr Boiński. - Bogdana Bolumińskiego zapamiętamy jako człowieka niezwykle serdecznego i zawsze bardzo zainteresowanego wydarzeniami, które miały miejsce na terenie powiatu. Można było Go spotkać wszędzie tam, gdzie coś ważnego dla lokalnej społeczności się działo. Nieodłącznie z aparatem fotograficznym, reporterską torbą na ramieniu i długopisem w ręce - taki obraz Redaktora Bolumińskiego pozostanie w pamięci wielu z nas. Trudno pogodzić się z Jego odejściem. Będzie Go nam wszystkim brakować. Bliskim Zmarłego w imieniu swoim oraz władz powiatu brodnickiego przekazuję szczere wyrazy współczucia. Cześć Jego Pamięci!

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 17.11.2020, 16:29 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 4118

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Cześć Jego Pamięci!Odszedł sympatyczny i uczynny kolega,zawsze z nieodłącznym aparatem,często na motocyklu.Będzie Ciebie brakowało.
Dodany 17.11.2020, 17:14 przez Roman Krawczyk