baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Kontakt Brodnica.net > Skorzystaj z usługi fryzjerskiej i wesprzyj WOŚP

Pragniemy poinformować, że Akademia Wizerunku oraz Gentleman Barber Shop w Brodnicy wspólnie z Mateuszem Szafrańskim - Radnym Rady Miejskiej w Brodnicy organizują wydarzenie podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Przyjdź 31.01.2021 r. (NIEDZIELA) w godzinach 10:00-16:00 na wizytę do salonu i skorzystaj z wybranej przez siebie usługi fryzjerskiej damskiej, kosmetycznej lub barberskiej, a cały dochód z tego dnia zostanie przekazany na rzecz orkiestry. Nie może Cię zabraknąć. Wszyscy klienci tego dnia zostaną poczęstowani również orkiestrowym tortem. Organizatorzy zapewniają o przyjaznej atmosferze, zachowując restrykcje związane z pandemią COVID-19.
Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu (tel. 603 928 491), jednak nie jest to konieczne – czekamy na Was również bez rezerwacji! Liczymy na Wasz aktywny udział w 29. finale z głową WOŚP. WYGRYWAMY!

źródło: Informacja przesłana zgodnie z zasadami obowiązującymi w dziale KONTAKT BRODNICA.NET

Dodano/zmodyfikowano: 13.01.2021, 11:29 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 339

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.