TK TECHNOLOGY Tablice2

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Porządek obrad XXI Sesji Rady Gminy Brodnica

RADA GMINY BRODNICA zawiadamia, że w dniu 15 stycznia 2021 r. (piątek) o godz. 8:00 w Urzędzie Gminy Brodnica, ul. Mazurska 13, 87-300 Brodnica, sala 105 odbędzie się XXI Sesja Rady Gminy.
Porządek obrad:
1. Otwarcie i stwierdzenie quorum.
2. Przedstawienie porządku obrad.
3. Uwagi do treści protokołu z poprzedniej sesji.
4. Przyjęcie uchwał w sprawie:
a) o zmianie uchwały w sprawie określenia zasad, trybu udzielenia i sposobu rozliczania dotacji celowej osobom fizycznym i wspólnotom mieszkaniowym na dofinansowanie realizacji przydomowych oczyszczalni ścieków z budżetu Gminy Brodnica. [pobierz]
b) o zmianie uchwały w sprawie określenia zasad, trybu udzielenia i sposobu rozliczania dotacji celowej osobom fizycznym i wspólnotom mieszkaniowym na dofinansowanie kosztów inwestycji z zakresu ochrony powietrza z budżetu Gminy Brodnica. [pobierz]
5. Sprawy różne, informacje, komunikaty.
6. Zamknięcie obrad.
Informuję, że obrady Rady Gminy Brodnica są transmitowane na stronie www.brodnica.ug.gov.pl. Archiwalny zapis z obrad można obejrzeć na stronie www.brodnica.ug.gov.pl w zakładce "Archiwum nagrań z sesji Rady Gminy Brodnica" oraz na strome www.bip.brodnica.ug.gov.pl

źródło: Urząd Gminy Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 14.01.2021, 18:10 , Komentarzy: 9, wyświetleń: 331

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
do c - nikomu nie podcinam skrzydeł. Uchwała powinna być klarowna, jednoznaczna i dla wszystkich mieszkańców. Ja też mam prawo skorzystać z dotacji. To, że wójt Zalewski kupił sobie certyfikat lidera edukacji, nie oznacza, że jest uskrzydlony. On powinien wystartować w konkursie na lidera manipulacji.
Dodany 25.01.2021, 08:37 przez Karol
sprawiedliwy mieszkaniec, nie jesteś sprawiedliwy. To nie wina urzędasów, tylko nieudolnego wójta i radnych, którzy takie kwiatki przyklepują.
Dodany 25.01.2021, 07:02 przez obserwator
nie podcinaj innym skrzydeł, by umocnić swoje, bo nie wiadomo, dokąd cię poniosą i kto okaże się sędzią za ostatnim zakrętem przed metą
Dodany 22.01.2021, 09:09 przez c
Ale stajnia augiasza. Jest więcej takich kwiatków. Pamiętajcie urzędasy ludzie widzą ....
Dodany 22.01.2021, 08:41 przez sprawiedliwy mieszkaniec
Kamrat- won, powiemy za 3 lata liderowi i geniuszom od przyklepywania uchwał. W uchwale Nr XX-157-20 jest zapis: "Nabór wniosków na dany rok rozpoczyna się od dnia ogłoszenia o naborze w sposób zwyczajowo przyjęty" Co to znaczy? Dobrze, że organy nadzoru czuwają i nakazały to poprawić. Widać RIO zauważyła, że środki na dotacje są ograniczone i taki zapis może posłużyć manipulacji. Teraz i ja mam szansę na dotację na wymianę kotła, bo "Nabór wniosków na dany rok rozpoczyna się od dnia 1 marca"(tak poprawili zapis na ostatniej sesji). Pewnie miało być lepiej i więcej dla swoich, ale nie wyszło.
Dodany 22.01.2021, 07:58 przez Karol
Transmisji z obrad rady gminy nie było. Archiwalnego nagrania sesji na wskazanych stronach nie ma. W aktualnościach na stronie urzędu była dostępna dokładnie taka sama informacja jak powyżej. Wójt jej nie czytał? Newsy certyfikowanego lidera edukacji, nie dość, że nieraz są tak prymitywne, że trzeba domyślać się o co chodzi, to okazuje się, że zawierają też kłamstwa. Brak słów.
Dodany 19.01.2021, 09:27 przez Kamil
Chyba czas odbijać samorządy od dołu. Wilki i wilczyce, czas zjednoczenia się zbliża. A te osoby, które nic dla lokalnych Polaków nie mają-won!
Dodany 18.01.2021, 20:10 przez Kamrat
Zachęcony informacją, że "obrady Rady Gminy Brodnica są transmitowane na stronie www.brodnica.ug.gov.pl." - postanowiłem obejrzeć transmisję sesji. I cóż się okazało? Transmisji nie ma. Jaki cel, jaki sens, jaką wartość ma ta informacja? To jakaś kpina. Robią ludzi w balona.
Dodany 15.01.2021, 09:02 przez Arek