TK TECHNOLOGY Tablice2

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Infolinia dotycząca dowozu osób do punktów szczepień na COVID-19

Informujemy, że został uruchomiony telefon kontaktowy w Urzędzie Gminy Brodnica, dedykowany osobom z o znacznym stopniu niepełnosprawności o kodzie R (upośledzenie narządu ruchu) i N (choroby neurologiczne) oraz seniorom, którzy nie mogą samodzielnie dotrzeć do punktu szczepień.

Celem tego jest umożliwienie osobom z ograniczoną mobilnością, nawiązanie kontaktu w sprawie zorganizowania transportu na szczepienie przeciw COVID-19, w sytuacji, kiedy nie mają one możliwości pojawienia się w punkcie szczepień we własnym zakresie.

Koordynator ds. szczepień:
Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – Wiesława Jaranowska

Infolinia gminna:
od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 15.00
tel. 509 271 088


źródło: Urząd Gminy Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 14.01.2021, 18:12 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 348

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
"Infolinia dotycząca dowozu osób do punktów szczepień na COVID-19" - szczepienia mają zapobiec chorobie, więc nie są na, tylko przeciw COVID-19. "Informujemy, że ..... dedykowany osobom Z O znacznym stopniu niepełnosprawności". "Celem tego jest umożliwienie osobom z ograniczoną mobilnością, NAWIĄZANIE kontaktu ....."- umożliwienie (czego?) nawiązania kontaktu. Tak pisze certyfikowany lider edukacji.
Dodany 19.01.2021, 14:08 przez dedykuję brawa na stojąco