baner Tablice2

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Kiermasz Wielkanocny online

Mimo trwającej epidemii nie Brodnicki Dom Kultury nie zrezygnował z organizacji corocznego KIERMASZU WIELKANOCNEGO. Wydarzenie odbędzie się jednak w zmienionej formule, podobnie jak JARMARK BOŻONARODZENIOWY, a zakupy będzie można robić online.
Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Brodnicy oraz lokalnych właścicieli małej i dużej gastronomii, rękodzielników i rzemieślników, którzy przygotowywali się do tegorocznej edycji WIELKANOCNEGO KIERMASZU NA DUŻYM RYNKU, serdecznie zapraszamy do udziału w Kiermaszu online!
Mamy nadzieję, że lokalne wyroby i rękodzieło, przygotowywane z sercem przez rodzimych twórców, spotkają się z Państwa dużym zainteresowaniem.
Chcemy umożliwić organizację tradycyjnych, wielkanocnych świąt w Państwa domach, a jednocześnie pomóc małym, lokalnym przedsiębiorstwom, rękodzielnikom, producentom tradycyjnej żywności, rolnikom i firmom oferującym jedzenie z dowozem.
Tradycyjnie, do kupienia będzie żywność, rękodzieło wielkanocne, zabawki czy stroiki.
Do uczestnictwa w Kiermaszu zachęcamy też firmy gastronomiczne, oferujące tradycyjne, wielkanocne potrawy, z dowozem do domu.

JAK TO DZIAŁA? W specjalnie dedykowanym wydarzeniu na Fb - jeden post będzie swoistą ofertą jednego uczestnika. Będzie można wejść w kontakt z każdym wystawcą, zamówić towar lub usługę, dopytać o szczegóły transakcji itp. Wszystko w bezpiecznych warunkach.

Jeśli więc jesteś rękodzielnikiem, restauratorem czy przedsiębiorcą, który chce zaprezentować swoją firmę na KIERMASZU WIELKANOCNYM ONLINE, zapoznaj się z REGULAMINEM, wypełnij KARTĘ ZGŁOSZENIA i dołącz do nas!
Zachęcamy zarówno przedsiębiorców, jak i mieszkańców Brodnicy do odwiedzin naszego Kiermaszu i wspierania lokalnych biznesów, zwłaszcza w tak ważnym czasie, jakim są zbliżające się święta.

BDK

Dodano/zmodyfikowano: 23.02.2021, 09:34 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 257

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.