baner Mieszkanie

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Wydział komunikacji ponownie na kwarantannie

Od piątku, 2 kwietnia, do czwartku, 8 kwietnia br. Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Brodnicy będzie nieczynny. Decyzja o ponownym tymczasowym wstrzymaniu pracy wydziału została podjęta ze względu na wykrycie u kolejnego z pracowników zakażenia wirusem powodującym COVID-19.
Starosta brodnicki Piotr Boiński po konsultacji z Państwowym Inspektorem Sanitarnym podjął decyzję o zamknięciu wydziału na kilka dni oraz przeprowadzeniu dezynfekcji w urzędzie. Pracownicy wydziału zostali wysłani na kwarantannę.
W związku z zaistniałą sytuacją starosta zwraca się z apelem oraz gorącą prośbą do klientów urzędu o ograniczenie kierowania w najbliższych dniach spraw do wydziału komunikacji i transportu. Powrót do obsługi klientów w trybie uwarunkowanym - tak jak do tej pory - reżimem sanitarnym przewidywany jest pod koniec przyszłego tygodnia. Pozostałe wydziały starostwa będą pracować na dotychczasowych zasadach.

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 02.04.2021, 11:37 , Komentarzy: 8, wyświetleń: 997

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Jak się mogło COŚ KOMUŚ nie spodobać z tego co napisałem, skoro to ty mnie obraziłeś swoim komentarzem pod moim adresem. Mój pierwszy wpis nikogo nie obrażał, ani nie był skierowany do konkretnej osoby, czy osób. Najechałeś na mnie, jak nawiedzony z jakimiś durnymi pretensjami. Środowisko osób które bierze za walkę z tym niby COVIDem pensję, jak każdy za swoją pracę. Więc niech pracują. Niby czemu ja miałbym pójść i podcierać komuś tyłek, czy zmieniać pampersy? Wcześniej w szpitalach tego nikt nie robił? Nie było chorych? Nie moja wina, że mamy taki system, rządzących i taką służbę zdrowia.
Dodany 09.04.2021, 11:30 przez Otwórzcie ludzie oczy
Chyba pomyliłeś adres. Żadnego zgłoszenia komentarza do usunięcia z mojej strony nie było. Widocznie komuś się nie spodobało również to, co napisałeś. Czyli się potwierdza, że do końca mnie nie znasz. Miłego i zdrowego weekendu.
Dodany 09.04.2021, 10:48 przez queen
Prawda cię zabolała,🤣prawie czarnoskóry? Zgłosiłeś komentarz, aż tak bardzo ucierpiała twoja duma człowieka z nikąd? Pierwszy mnie obraziłeś, a potem jakieś zgrzyty masz💪Najeżdżasz na kogoś bez powodu, ( a prawo do wypowiedzi ma każdy. Żyjemy w wolnym kraju ), potem masz jeszcze jakieś żale i pretensje. Jesteś śmiesznym człowieczkiem. Możesz następny zgłosić, skoro sprawia ci to frajdę. Bądź czujny na swoje wypociny, jakie tu kreslisz. Ja zgłaszał ich nie będę 😀 Powodzenia.
Dodany 08.04.2021, 22:36 przez Otwórzcie ludzie oczy
Proszę nie podważać mojego bycia POLAKIEM, bo mnie nie znasz i G...O o mnie wiesz! Dla twojej informacji mogę być czarnoskórym i nic ci do tego! Jak chcesz to się nie "czipuj" i siedzieć będziesz kolejne 2 lata i jęczeć, że wszystko pozamykane. Właśnie dzięki takim niedowiarkom jak Ty żaden lockdown nie zadziała i w tej chwili na oddziałach covidowych brakuje sprzętu i personelu! Może tam pójdziesz i pomożesz zmieniać ludziom pampersy! Tacy jak Ty muszą sami wyginąć bo i tak żadne argumenty nie trafiają. Tobie już nawet otwarcie oczu nie pomoże.
Dodany 07.04.2021, 11:39 przez queen
Ty queen wogole jesteś Polakiem? Nawet gdybym pisał z Marsa, to nie miałoby znaczenia. Aż tak bardzo nie interesuję się tym, kto i kiedy był szczepiony i ile przyjął dawek. Ja się nie szczepię, więc aż tak nie wnikam. Nie mam zamiaru być królikiem doświadczalnym. Poza tym, uważam że ta cała pandemia, to jedna wielka ściema.
Dodany 06.04.2021, 19:33 przez Otwórzcie ludzie oczy
A ty z Polski piszesz? Póki co urzędników nikt jeszcze nie zaczął szczepić, tylko zaszczepionych mamy medyków, emerytów a mundurówkę (policja, straż), nauczyciele są po pierwszej dawce. Ale prawdą jest to, że w pierwszej kolejności powinno się zaszczepić ludzi pracujących, a nie emerytów i rencistów, którzy do pracy nie muszą chodzić. I na nic lockdowny, bo nasze społeczeństwo jest w ogóle niezdyscyplinowanei wszystko ma głęboko gdzieś i żaden lockdown nigdy nie zadziała.
Dodany 06.04.2021, 15:10 przez queen
Wszystko elektronicznie. Minimalny kontakt z osobami z zewnątrz, a urzędasy na kwarantannie 💪 Zapytanie do rządzących. W jakim celu byli szczepieni w pierwszej kolejności nauczyciele, urzędnicy, skoro i tak wszystko zamknęli? Może powinni zacząć od chętnych z samego dołu, czyli pracowników fizycznych z kołchozów brodnickich. Bo jak trafi się przypadek NIBY chorego na Covid w jednej z firm w Brodnicy, to jakoś całego zakładu nie zamykają. Bo kto wtedy robiłby na tych nierobów którzy teraz siedzą w domu i się śmieją z tej całej pandemii.
Dodany 04.04.2021, 15:29 przez Otwórzcie ludzie oczy