baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Miał ponad 3,5 promila alkoholu i uderzył w ciągnik rolniczy

Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj (1.07.) w miejscowości Zembrze. Sprawca zdarzenia miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie.
Wczoraj, (1.07.) o godz. 12.30 brodniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Zembrze. Zgłaszający poinformował, że w ciągnik rolniczy, który wykonywał roboty drogowe uderzył prawdopodobnie pijany kierowca. Na miejsce natychmiast skierowano patrol ruchu drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący vw golfem, nie dostosował prędkości do warunków drogowych i najechał na tył ciągnika rolniczego, wykonującego roboty drogowe. 54-letni kierowca golfa miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca oraz pasażer z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Policjanci zatrzymali kierowcy uprawnienia do kierowania pojazdami. Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości, mężczyźnie grozi kara do 4,5 roku pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 02.07.2021, 11:31 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 1592

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.