baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Wypadek na drodze krajowej w Wielkim Głęboczku

Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj (12.07.) w miejscowości Wielki Głęboczek, na drodze krajowej nr 15. W zderzeniu ciężarówki z osobówką ranna została kierująca samochodem osobowym.

Dzisiaj (12.07.) około godz. 7.30 brodniccy policjanci otrzymali zgłoszenie wypadku drogowego w Wielkim Głęboczku na drodze krajowej nr 15. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że kierująca pojazdem citroen, z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z ciężarowym dafem z naczepą. 61-letnia kobieta z osobówki z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Policjanci z Brodnicy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.


źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 12.07.2021, 14:08 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 1894

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Dlaczego nic nie piszecie o wypadku aut osobowych jaki miał miejsce w Cielętach 4 lipca 2021 roku? Co ktoś ważny go spowodował i dlatego cisza?
Dodany 12.07.2021, 16:15 przez ????