baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Biletomat na SOR

Informujemy, iż w związku z wymogiem ustawowym Ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala w Brodnicy od lipca funkcjonuje system kwalifikowania medycznego pacjentów z wykorzystaniem rejestracji za pomocą biletomatu i głosowego wywoływania pacjentów. System ten został wdrożony na wszystkich SOR-ach w Polsce.

Każdy pacjent przybywający do SOR powinien pobrać bilet z biletomatu znajdującego się w korytarzu przed SOR-em.
Pobranie biletu następuje po wciśnięciu klawisza “Rejestracja" w środkowej części ekranu.
Bilet z numerkiem zostanie wydrukowany i wydany pod ekranem dotykowym.

Następnie należy oczekiwać na wywołanie głosowe danego numerka z prośbą o podejście do rejestracji.

Na ekranie zbiorczym zainstalowanym nad drzwiami prowadzącymi do SOR znajdują się bieżące informacje o ilości pacjentów oczekujących i średnich czasach oczekiwania.

źródło: ZOZ w Brodnicy

Dodano/zmodyfikowano: 17.07.2021, 13:34 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 1634

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Ciekawe ile Ktoś - "pomysłodawca" maszynek do liczenia kolejki SOR i nowego biznesu zarobił, ale mamy ponad 400 SOR w Polsce to już robi sumę i mln PLN.. prawie jak respiratory z afery, ale tu cicho.. Zamiast zająć się jakością i tempem obsługi SOR, tj. więcej lekarzy, sanitariuszy itp. bo to rozładuje korki na SOR, to automaty do liczenia, żeby było chyba wiadomo czy jak będę z bólem to mam czekać godzinę, dwie a może pięć!!! Żenada i frustracja sama się nasuwa za takie chore i nasze pieniądze pomysły..
Dodany 24.07.2021, 00:58 przez Brodniczanin_