baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Nocny rajd taxi

Kierowca taksówki uszkodził osiem zaparkowanych pojazdów osobowych i oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci szybko ustalili potencjalnego sprawcę zdarzenia i "odwiedzili" go w miejscu zamieszkania. 31-latek był kompletnie pijany.
W nocy z poniedziałku na wtorek (26/27.07.2021) dyżurny brodnickiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w Brodnicy przy ul. Karbowskiej, kierowca taksówki w trakcie manewru omijania uszkodził osiem zaparkowanych pojazdów. Skierowani tam funkcjonariusze nie zastali już sprawcy, ustalili jednak jego tożsamość. Pojechali więc do jego miejsca zamieszkania, gdzie zastali 31-latka. Mężczyzna był pijany, miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. W związku z czym został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Czynności prowadzone są w kierunku spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym w stanie nietrzeźwości. Sprawcy zdarzenia grozi kara pozbawienia wolności do lat dwóch, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 28.07.2021, 12:21 , Komentarzy: 5, wyświetleń: 1531

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
grażyna,to "złotówa" prowadził auto... łyso Ci teraz? Mam nadzieję, że kiedyś pijane coś za kółkiem zabije Ci na przykład dziecko. Wtedy też będziesz broniła pijane polactwo?
Dodany 01.08.2021, 11:16 przez seba
sebix , to nie ,, złotówa '' prowadził auto ... łyso Ci teraz ?
Dodany 30.07.2021, 19:43 przez grażyna
Seba, po pierwsze właściciel auta nie został przyłapany na gorącym uczynku, lecz w swoim domu, więc nie wiesz czy na Twój koszt odsiedzi dwa lata. Czytaj ze zrozumieniem.
Dodany 29.07.2021, 15:32 przez brodniczanin
Czy Wy sprawdzacie co piszecie? Miejsce zdarzenia parking przed blokiem. Policjanci pojechali w celu ,,odwiedzenia" sprawcy,gdzie, na klatkę schodową autem czy może windą?
Dodany 28.07.2021, 21:35 przez Panna
I jak tu nie rekwirować i kasować potencjalnego narzędzia zabójstwa? "Złotówa" do końca swych dni nie wsiadłby po pijaku za kółko. Może uratowałoby to komuś życie.... A tak wyjdzie po max 2 latach (na nasz koszt), po roku zapomni i znowu... a nuż się uda...
Dodany 28.07.2021, 17:16 przez seba