baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Policjantka na obozie rozmawiała o bezpieczeństwie

Brodnicka policjantka wspólnie z pracownikiem Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej spotkała się z grupą dzieci, przebywającą na obozie w Rytychbłotach. Głównym tematem spotkania było oczywiście bezpieczeństwo podczas wakacyjnych zabaw, podczas przebywania nad wodą oraz bezpieczny powrót do szkoły.
Od początku wakacji brodniccy policjanci wspólnie z pracownikami Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej na terenie powiatu brodnickiego, przeprowadzają kontrole miejsc wypoczynku dzieci i młodzieży. Policjanci utrzymują stały kontakt z organizatorami obozów w celu zapewnienia bezpieczeństwa ich uczestnikom. W miniony poniedziałek w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" policjantka sierż.szt. Izabela Rapicka spotkała się z grupą dzieci wypoczywającą w Rytychbłotach na obozie tanecznym. Podczas spotkania funkcjonariuszka przypomniała słuchaczom zasady bezpieczeństwa oraz omówiła zagrożenia, z jakimi mogą mieć do czynienia podczas wycieczek i pobytu w lesie. Policjantka przypomniała również o tym, jak bezpiecznie zachowywać się nad wodą oraz na wypadek wystąpienia jakiegokolwiek zagrożenia.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 19.08.2021, 09:55 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 446

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.