Kostiumy

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Najechał na tył poprzedzającego auta. Jeden z kierowców stracił prawo jazdy

Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Szabda. Jeden z kierowców stracił prawo jazdy.

Wczoraj (23.08.) około godz. 9.00 brodnicki dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Szabda. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący nissanem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył peugeota, który oczekiwał na możliwość skrętu w lewo. Ranny w zdarzeniu został 39-letni kierowca peugeota. 18-latek, który kierował nissanem stracił prawo jazdy. Policjanci wyjaśniają okoliczności oraz dokładne przyczyny tego zdarzenia.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 24.08.2021, 10:49 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 1567

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Trwa masowe łamania prawa o ruchu drogowym,nagminnie kierowcy nie udzielają pierwszeństwa pieszym na przejściach.Widać sporo młodziutkich panienek za kierownicą ,dlaczego tak łatwo dostają prawo jazdy ?,jazda z telefonem przy uchu i najeżdzanie pieszych to norma.
Dodany 25.08.2021, 21:52 przez Wanda