baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Brodniccy kryminalni zatrzymali włamywacza. Mężczyzna usłyszał 9 zarzutów

Zarzuty kradzieży, kradzieży z włamaniem, usiłowania kradzieży i uszkodzenia mienia usłyszał dzisiaj mieszkaniec gminy Osiek, który zatrzymany został przez brodnickich kryminalnych. Mężczyzna kradł przewody elektryczne, metale, akumulatory i inne przedmioty, które zbywał na punktach skupu złomu. 29-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Brodniccy policjanci pracujący nad sprawami kradzieży i kradzieży z włamaniem, które miały miejsce w ostatnich kilku tygodniach ustalili i zatrzymali wczoraj (7.09.) sprawcę tych przestępstw. 29-letni mężczyzna na przełomie lipca/września z działek budowlanych dokonał kradzieży przewodów elektrycznych, uszkodził skrzynkę energetyczną, włamał się do pomieszczeń gospodarczych skąd kradł metale i przewody elektryczne oraz włamał się do ładowarki z której ukradł akumulatory i olej napędowy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj został on przesłuchany i usłyszał 9 zarzutów popełnienia tych przestępstw. 29-latkowi za czyny jakie popełnił grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 08.09.2021, 12:22 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 625

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.