Black Friday

Kalendarze2022 Kostiumy

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Rozmowy o współpracy

O możliwości współpracy z Brandenburgią w ramach projektów unijnych przedstawiciele powiatu brodnickiego, gmin Brodnica, Brzozie i Zbiczno oraz Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu rozmawiali z koordynatorem pełnomocnika ds. partnerstwa niemieckiego regionu, a także reprezentantami przedstawicielstwa Komisji Europejskiej i Fundacji Kużnica.

Tematem rozmów były trzy priorytety, a mianowicie wzmocnienie współpracy w obszarze administracji, społeczeństwa obywatelskiego i kultury. Ważnym aspektem rozmów była także współpraca dotycząca wymiany młodzieży i organizacji projektów polsko-niemieckich. Między innymi o możliwościach, jakie pojawiają się w tym zakresie starosta brodnicki Piotr Boiński rozmawiał z Magdaleną Antoniewicz, koordynatorką pełnomocnika ds.partnerstwa Kraju Zwiazkowego Brandenburgia na Polskę, Janem Klemtem z Fundacji Kuźnica oraz Bartłomiejem Balcerzykiem - kierownikiem Działu Informacji i Komunikacji Społecznej Komisji Europejskiej Przedstawicielstwa w Polsce. W rozmowach uczestniczyli też: Bartosz Szymański, dyrektor Wydziału Koordynacji RKLS (Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność) Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, Roman Pytlasiński, przewodniczący Rady Powiatu w Brodnicy oraz Danuta Kędziorska-Cieszyńska - wójt gminy Brzozie, Magdalena Golubska, wójt gminy Zbiczno i Adam Zalewski, wójt gminy Brodnica.

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 22.09.2021, 11:04 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 331

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
będą reparacje??
Dodany 22.09.2021, 11:19 przez żydek