baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Dlaczego warto inwestować w maty na balkon?

Dlaczego warto inwestować w maty na balkon? Maty na balkon pełnią szereg ważnych funkcji, należą do nich np.:

  • ochrona przed wzrokiem innych ludzi, zapewnienie dyskrecji i swobody na przestrzeni balkonowej

  • osłona roślin i przedmiotów zgromadzonych na balkonie przed intensywnymi promieniami słonecznymi i silnymi porywami wiatru

  • zabezpieczenie przed deszczem i śniegiem

  • redukcja kurzu, piasku, błota, liści dostających się na balkon wraz z wiatrem

  • zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem z balkonu zwierząt domowych i dzieci

  • ograniczenie ilości owadów i ptactwa próbujących dostać się na balkon.

Rodzaje mat balkonowych

Ze względu na typ użytego materiału maty dzieli się na dwie podstawowe kategorie:

  1. naturalne - wiklina, bambus, wrzos, słoma- mają bezsprzecznie dużą wartość estetyczną, wyglądają naturalnie, elegancko, a jednocześnie swobodnie i nadają aranżacji sielskiego charakteru. Niestety, w porównaniu z drugim rodzajem osłon są mniej wytrzymałe na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, blakną od słońca i najlepiej demontować je na okres zimowy, by uchronić je przed działaniem mrozu i deszczu.

  2. z tworzyw sztucznych- należą do nich maty na balkon z winylu, PCV, technorattanu, włókna poliestrowe i maty syntetyczne. Są to tworzywa o dużo większej wytrzymałości, odporne na płowienie, dużo lepiej osłaniające barierki. Do tego duża liczba wzorów i kolorów pozwoli na ciekawe dopełnienie wystroju balkonu.

Czy warto inwestować w maty na balkon?

Wiele sklepów stacjonarnych i internetowych oferuje maty na balkon różnych rodzajów i w różnych cenach. Warto jednak przemyśleć zakup produktu, który jest jak najbardziej uniwersalny i posłuży nam długi czas. Cover It to wysoka jakość w atrakcyjnej cenie, to możliwość dopasowania maty na balkon nawet na balkony czy tarasy o nietypowych rozmiarach. Cover It proponuje maty łatwe w montażu i pielęgnacji. Jest to niezwykle ważne, ponieważ łatwo ulegają zanieczyszczeniu, choćby wraz z opadami deszczu czy unoszącym się kurzem. Maty od Cover It wystarczy przetrzeć mokrą gąbką, ale istnieje też opcja zdemontowania ich i poważniejszego wyczyszczenia. Tutaj dba się o klienta, każda mata szyta jest z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół a osłony wysyłane do klientów pakowane są w sposób bezpieczny, dzięki czemu nie są one pogniecione ani popękane, rolkę wystarczy rozwinąć i za pomocą zacisków przymocować do barierek.

Cover It umożliwia urządzenie na balkonie prywatnej, dyskretnej przestrzeni, tak istotnej dla mieszkańców zatłoczonych miast.źródło: ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodano/zmodyfikowano: 23.09.2021, 18:13 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 153

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.