baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Spisz się podczas pikniku niepodległościowego

25 września 2021 r. (sobota) w godzinach od 12.00 do 16.00 przy ul. Zamkowej w Brodnicy, przy Pałacu Anny Wazówny w czasie PIKNIKU NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO będzie czynny mobilny punkt spisowy dla mieszkańców Brodnicy, gdzie będzie można spisać się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości spełnienia obowiązku spisowego tych mieszkańców, którzy jeszcze tego nie zrobili - Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 realizowany jest w okresie od 1 kwietnia 2021 r. do 30 września 2021r.

Ważne!
Jedna osoba może spisać wszystkich domowników. Należy znać numery PESEL osób spisywanych, posiadać dane dotyczące powierzchni użytkowej budynku (lokalu) oraz rok budowy w przypadku budynku jednorodzinnego, jak również dane dotyczące zatrudnienia (wykonywany zawód, adres miejsca pracy). W celu spisania się wystarczy posiadać przy sobie dokument tożsamości, nie są wymagane inne dokumenty potwierdzające dane spisowe.


źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 24.09.2021, 12:05 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 239

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.