Kostiumy

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Miał ponad promil alkoholu w organizmie i najechał na auto ustępujące pierwszeństwa pieszym

41-letni kierowca bmw trafił do policyjnego aresztu w Brodnicy po tym, jak w stanie nietrzeźwości najechał na opla corsę, którego kierująca ustępowała pierwszeństwa pieszym. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (9.10.) kilka minut przed godz. 12.00. Brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym przy ul. 18 Stycznia. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem bmw, nie dostosował prędkości do warunków drogowych i najechał na tył corsy, której kierująca zatrzymała się przed przejściem dla pieszych aby ustąpić pierwszeństwa pieszym. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Kierowca bmw miał ponad promil alkoholu w organizmie. 41-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu w Brodnicy. Policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna nie uniknie również odpowiedzialności za spowodowanie kolizji drogowej.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 11.10.2021, 09:53 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 1523

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.