Kostiumy

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Nietrzeźwa kierująca wiozła 3-letnią córkę i trzeźwego pasażera, który miał prawo jazdy

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 28-latce zatrzymanej wczoraj (10.10.) przez brodnickiego dzielnicowego. Kobieta kierowała samochodem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W aucie podróżowała z nią jej 3-letnia córka i trzeźwy ojciec kobiety, który posiadał prawo jazdy. Funkcjonariusz zatrzymał mieszkance powiatu brodnickiego uprawnienia do kierowania pojazdami.
Do zdarzenia doszło wczoraj (10.10.) w jednej z miejscowości w gminie Osiek. Dzielnicowy pełniący służbę na podległym terenie zatrzymał do kontroli drogowej forda focusa, za kierownicą którego siedziała 28-latka. W trakcie kontroli kierującej, mundurowy poddał kobietę badaniu alkotestem. Okazało się, że kierująca pojazdem ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W pojeździe znajdowała się jej 3-letnia córka i ojciec kierującej, który był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania pojazdami. Dziadek zobowiązał się zaopiekować wnuczką, a kobieta trafiła do brodnickiej komendy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości 28-latka odpowie przed sądem. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności. Policjant zatrzymał kobiecie prawo jazdy.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 11.10.2021, 15:54 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 727

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.