baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Przebudowa ulicy Wiejskiej w Brodnicy II etap

11 października br. w Urzędzie Miejskim w Brodnicy Krzysztof Hekert zastępca Burmistrza Brodnicy podpisał umowę z Przedsiębiorstwem Drogowo – Budowlanym Sp. z o. o. z siedzibą w Brodnicy na przebudowę nawierzchni ul. Wiejskiej – II etap.
Inwestycja polegać będzie na wykonaniu frezowania, ułożeniu nowej nawierzchni z mieszanki mineralno-asfaltowej, rozebraniu starych i wykonaniu nowych chodników z kostki betonowej. Regulacji pionowej poddane zostaną również studzienki dla urządzeń podziemnych. Roboty drogowe zgodnie z harmonogramem mają się rozpocząć w listopadzie br. Całkowity koszt inwestycji wyniesie 183.758,81 zł brutto.

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 12.10.2021, 13:34 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 753

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Tylko coś by trzeba było zrobić ze studzienkami w całym mieście. Przy budowie nowych dróg lub gruntownej przebudowie, trzeba by je przesunąć w linii krawężnika lub dalej, poza jezdnię, bo nie wytrzymują takich obciążeń współczesnych ciężarówek. A przy odnawianiu tylko starych nawierzchni, trzeba by je jakoś wzmocnić. To jest poważny problem, bo przez nie uszkadza się zawieszenie wielu aut.
Dodany 19.10.2021, 10:03 przez zmotoryzowany
Znowu nic o ścieżce rowerowej. Robić przebudowę i pominąć takie rozwiązanie... Ręce opadają. Niech włodarze pojadą do malutkiego Wąbrzeźna zobaczyć, jak pięknie można tworzyć ścieżki rowerowe na osiedlach
Dodany 13.10.2021, 11:13 przez masakra