baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Ekoaktywni w Brodnicy

15 października 2021 r. o godz. 11:00 w hali OSiR Fundacja Aktywnego Rozwoju Skowrońska - Fularczyk Malinowski zorganizuje cykl turniejów sportowo-ekologicznych pn. Ekoaktywni.

Celem wydarzenia jest kształtowanie i popularyzacja postaw proekologicznych i ochrony środowiska wśród dzieci i ich rodziców. Adresowane jest do dzieci klas 4. szkół podstawowych. Każda konkurencja została opracowana tak, by poprzez aktywność ruchową lub umysłową krzewić w uczestnikach ideę ekoaktywności.

Turnieje zaplanowane są z myślą o dzieciach i młodzieży oraz ich rodzicach, dla których to właśnie dzieci są najczęściej bodźcem do zmian złych nawyków.

W zgodzie z powszechnym przekonaniem, że "Dzieci nas nie słuchają. Dzieci nas naśladują!" chcemy, aby przykład najmłodszym dawały największe gwiazdy sportu obecne podczas każdego wydarzenia. Pierwszoplanowymi postaciami będą: mistrzyni olimpijska w wioślarstwie Magdalena Fularczyk-Kozłowska i dwukrotna mistrzyni Europy w siatkówce Katarzyna Skowrońska.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Aktywnego Rozwoju Skowrońska - Fularczyk Malinowski oraz Urząd Miejski w Brodnicy


źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 14.10.2021, 12:35 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 237

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.