baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Sprawca kradzieży przyniósł łup do komendy

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 40-letiemu mieszkańcowi Brodnicy, który w minionym tygodniu, z marketu budowlanego ukradł wkrętarkę. W mieszkaniu 40-latka policjanci ujawnili 193 tabletki ekstazy, prawie 5 g amfetaminy i niewielką ilość marihuany.
W minionym tygodniu brodniccy policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży wkrętarki o wartości 1980 złotych z terenu marketu budowlanego. Funkcjonariusze wytypowali potencjalnego sprawcę tego przestępstwa i pojechali do jego mieszkania. Funkcjonariusze w wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do 40-latka ujawnili 193 tabletki ekstazy, prawie 5 g amfetaminy i niewielką ilość marihuany. Mężczyzny nie było w tym czasie w mieszkaniu. Kiedy dowiedział się, że funkcjonariusze go poszukują, sam stawił się do brodnickiej komendy ze skradzioną wkrętarką. Funkcjonariusze zatrzymali 40-latka. Mężczyzna oprócz zarzutu przestępstwa kradzieży usłyszał również zarzut posiadania środków odurzających oraz substancji psychotropowych, za co odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Skradziony sprzęt wrócił na sklepowe półki.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 10.01.2022, 09:54 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 767

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.