Kostiumy

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Historia Campingu Muzycznego

No to się doczekaliśmy! Już jest! Książka MARIUSZA SZALBIERZA o Brodnicy, brodniczanach, muzyce i legendarnym już Campingu Muzycznym, który na Pojezierze Brodnickie przyciągał muzyków z całej Polski.

12 LUTEGO, o godz. 17.00, ZAPRASZAMY DO BDK NA PROMOCJĘ KSIĄŻKI "BRODNICA BLUES"!
Ważną częścią książki "Brodnica Blues" jest historia kultowego klubu "Piano" oraz dwie dekady działalności zespołu "Nocna Zmiana Bluesa". Główną postacią, spajającą poszczególne wątki opowieści jest brodniczanin Grzegorz Grabowski – twórca festiwalu, szef klubu i wieloletni menadżer NZB, obecnie prezes CKK Jordanki w Toruniu. Sentymentalną – acz pełną barwnych wydarzeń – podróż po latach 80. i 90. ubiegłego stulecia kreśli w sumie swoimi opowieściami kilkadziesiąt osób – muzyków, działaczy muzycznych oraz fanów bluesa, reggae i rocka, dla których Brodnica była ważnym punktem wakacyjnych eskapad muzycznych. Książka została wydana przez Wydawnictwo Adam Marszałek.(za fb/KlubMuzycznyPIANO)

W promocji książki wezmą udział: autor, wydawca oraz jej bohaterowie. Nie zabraknie także muzycznych niespodzianek!
WSTĘP NA WEJŚCIÓWKI! Do odbioru od 20 stycznia 2022, w portierni BDK.BDK

Dodano/zmodyfikowano: 10.01.2022, 19:56 , Komentarzy: 6, wyświetleń: 827

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
słuchacze disko i komuszki
Dodany 13.01.2022, 13:34 przez buhaha
Trudno czytać ze zrozumieniem tak nie klejący się i wielowątkowy komentarz. Ty mi wybaczasz? Dziękuję łaskawco.
Dodany 12.01.2022, 15:06 przez ppp
Pier, Pier ,Pi dol, ja posłucham ,czytaj człowieku z zrozumieniem a nie bez rozumu !, przeczytaj i nie przekręcaj , jeśli jesteś tym nauczycielem z tamtego pokolenia to ci wybaczam , ale nie będę cie porównywał do tych o których pisałem w końcówce swojej wypowiedzi.
Dodany 12.01.2022, 12:20 przez CBR
CBR jaki wstyd? To była mega promocja. Pisząc o wiejskich dancingach ujawniłeś swoje oblicze. Ja. Ja jak i wielu innych, rodowitych, a nie z importu brodniczan uważam żecto byĺa mega i wartościowa impreza. Z kolei wielu z tych "obtartusów" to szanowani dziś obywatelevi biznesmeni, nauczyciele i wartościowi ludzie.
Dodany 11.01.2022, 22:15 przez ppp
O czym tu wspominać ,to okres wstydu dla naszego miasta w tamtych latach , to wyjąca po narkotykach z bólu dzicz , chodzili po rynku jak urwane z łańcucha owce ! , była muzyka naszych lokalnych zespołów ,piękne wspaniałe dancingi ,wiejskie zabawy ,to były piękne czasy !!!!!!!! a nie jak dziś dyskoteka , kupa smrodu , idzie młodzieniec ,a wraca jak chłop po wywózce obornika , co prawda nie wszyscy ,bo są tacy co lubią kulturalną zabawę ,ale to wyjątki ..
Dodany 11.01.2022, 14:21 przez CBR
pamietam obdartusów na ulicach na dworcu zaczepiających o drobne, wybite szyby...jedna wielka patologia
Dodany 11.01.2022, 11:11 przez zakłopotany