baner Tablice

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Naukowe półkolonie z HULLO

Już za kilka dni rozpoczynają się Ferie Zimowe. To czas na odpoczynek od szkoły, który można wykorzystać na przekazanie wiedzy w lepszy, ciekawszy sposób. Na naukowe półkolonie zaprasza Hullo, największe lokalne centrum aktywnej rozrywki. Można wykorzystać Bon Turystyczny.

Dzieci będą mogły skorzystać z wielu atrakcji, m.in.: ścianki wspinaczkowej, sali zabaw, nauki jazdy na nartach, sali VR, pokoju laserowego i miasteczka ruchu drogowego. Półkolonie odbędą się w trzech pięciodniowych turnusach w dniach 17-21.01, 24-28.01 i 31.01 do 4.02. Zajęcia będą odbywały się w godzinach 9.00 - 15.00. Dzieci będą podzielone na grupy wiekowe aby zajęcia były najbardziej efektywne i ciekawe.

Program półkolonii z podziałem na dni:
1. Gry i zabawy
2. Doświadczenia
3. Programowanie
4. Sport
5. Dzień twórczy
W cenie półkolonii jest także wyżywienie, dzieci otrzymają obiad, przekąski, owoce i wodę.

Koszt pięciodniowych półkolonii wynosi 499 zł, zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem 797 707 693.

Centrum Hullo powstało w odpowiedzi na potrzeby społeczeństwa, zarówno tego, które zamieszkuje nasz powiat i powiaty sąsiednie oraz tereny bardziej oddalone od naszej lokalizacji, jak i przyjeżdżających w okolice turystów. Impulsem były także nasze doświadczenia w sferze edukacji, rehabilitacji, rozwoju osobistego i wspierania osób najbardziej potrzebujących. Naszym celem jest stworzenie przyjaznej przestrzeni pozwalającej na wspólne spędzanie czasu w większym gronie (rodziny, grupy rówieśnicze), jak i realizację indywidualnych potrzeb, pasji, rozwój i wspomaganie, integrację i relaks.
 
Nasze Hullo Centrum to po prostu miejsce, gdzie można aktywnie spędzić czas, uczyć się, rehabilitować, bawić…
 
– Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur

Więcej informacji na stronie internetowej HULLO

źródło: ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodano/zmodyfikowano: 14.01.2022, 15:54 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 355

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.