baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > 19-latek bez uprawnień ale pod wpływem, uderzył w dystrybutor

Do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna, grozi 19-letniemu mieszkańcowi powiatu brodnickiego, który kierował pojazdem pod wpływem alkoholu i bez wymaganych uprawnień. Młody mężczyzna cofając na stacji benzynowej, uszkodził dystrybutor.
Do zdarzenia doszło wczoraj (13.06.) kilka minut po godz. 14.00. Dyżurny brodnickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednej ze stacji benzynowych przy ul. Podgórnej, kierowca uderzył w dystrybutor. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zdarzenia, zastali przy pojeździe trzy osoby. Na podstawie nagrania z monitoringu ustalili, który z młodych mężczyzn siedział za kierownicą auta. Jak się okazało, 19-latek mając 0,7 promila alkoholu w organizmie, podczas cofania, uderzył w dystrybutor. Mieszkaniec powiatu brodnickiego nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Nastolatek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Młody mężczyzna odpowie również za kierowanie bez uprawnień i spowodowanie kolizji drogowej.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 14.06.2022, 10:34 , Komentarzy: 3, wyświetleń: 1208

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
i niby "pełnoletni" a siano zamiast mózgu!
Dodany 14.06.2022, 13:23 przez queen
Kolejny przypadek "Instrybutor" Dobrze,ze tym razem nie padły nie celne strzały.
Dodany 14.06.2022, 12:01 przez ppg
interwencja: policjant robi a policjatka stoi pięc metrów dalej i sie przygląda w okularach słonecznych
Dodany 14.06.2022, 12:00 przez żydek