baner Tablice

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Szedł z plecakiem wypełnionym kradzionymi butami

Od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności grozi 32-letniemu mieszkańcowi Płocka, który przyjechał do Brodnicy na gościnne występy. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego, gdy przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Jego plecak wypchany był kradzionymi ze sklepu butami.

W minioną środę (15.06.), krótko przed południem policjanci ruchu drogowego z Brodnicy, patrolując ulice centrum miasta, przy ul. Mostowej zauważyli mężczyznę, który przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Policjanci zatrzymali się przy nim, aby go wylegitymować. Mężczyzna zaczął się zachowywać nerwowo i opryskliwie w stosunku do policjantów. Funkcjonariusze postanowili przeszukać wypchany plecak mężczyzny, który niósł na plechach. Jak się okazało, w jego bagaży mundurowi ujawnili 2 pary butów oraz 3 pary klapek, do których były przymocowane zabezpieczenia sklepowe. W związku z podejrzeniem, że obuwie może pochodzić z kradzieży, policjanci zatrzymali 32-latka. Funkcjonariusze ustalili, z jakiego sklepu pochodzą skradzione buty, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj (16.06.) 32-latek z Płocka usłyszał zarzut kradzieży, za którą odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 17.06.2022, 09:21 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 547

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.