E-komis

Namiot

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Pomysłowy witacz dożynkowy 2022 - konkurs dla sołectw

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza do udziału w czwartej edycji wojewódzkiego konkursu pod nazwą "Pomysłowy witacz dożynkowy 2022". To konkurs na najciekawszy witacz dożynkowy w naszym regionie w 2022 roku. Jest skierowany do wszystkich sołectw z terenu województwa, a jego ideą jest zachowanie tradycji budowania na wsiach scenografii przy drogach publicznych i na skwerach w okresie dożynek oraz aktywizacja mieszkańców do wspólnych działań na rzecz kreowania wizerunku swojej miejscowości.

Zgłoszenia do konkursu mogą dokonywać gminy województwa kujawsko-pomorskiego. Do konkursu gmina może zgłosić tylko jedno sołectwo, a sołectwo może zgłosić do konkursu tylko jeden witacz dożynkowy. Po wyłonieniu laureatów konkursu gminy na terenie których znajdują się zwycięskie sołectwa otrzymają z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego nagrodę finansową.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 26 września 2022 r. W tym roku można je składać wyłącznie pocztą tradycyjną na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Departament Rolnictwa i Geodezji, Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń z dopiskiem "Konkurs Pomysłowy witacz dożynkowy 2022".

Na witaczu dożynkowym należy zamieścić nazwę miejscowości i rok sporządzenia witacza. Witacz dożynkowy powinien być udostępniony do wglądu komisji konkursowej do 14 dni od dnia otrzymania zgłoszenia przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu. Należy również zwrócić uwagę, aby informacja i zgoda na przetwarzanie danych osobowych (załączniki nr 2 i 3) były podpisane przez sołtysa zgłaszanego sołectwa oraz przedstawiciela wykonawców/wykonawcy witacza.

Pełna informacja wraz z regulaminem i kartą zgłoszeń


Szczegółowych informacji na temat organizacji konkursu udziela też:
Departament Rolnictwa i Geodezji, ul. Targowa 13/15, 87-100 Toruń
Krystyna Brykała, e-mail: k.brykala@kujawsko-pomorskie.pl, tel. 56 62 15 934

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 20.07.2022, 09:10 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 1341

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.