baner Namiot

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Obchody święta Policji

20 lipca br. z okazji Święta Policji Burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy mł. insp. Tomasza Skoneczki złożył policjantom i pracownikom cywilnym podziękowania za codzienną pracę i gratulacje z okazji ich święta. Spotkanie było również okazją do przekazania przez Burmistrza Brodnicy na ręce Komendanta czeku o wartości 23 tysięcy złotych.

"W dniu uroczystych obchodów Święta Policji funkcjonariuszom i pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy, składam najserdeczniejsze życzenia, gratulacje i wyrazy uznania. Dziękuję za bardzo dobrą współpracę z samorządem. Doceniam państwa trud podejmowany w codziennej pracy, odpowiedzialną służbę na rzecz bezpieczeństwa naszego miasta. Życzę sukcesów, uznania i zaufania społecznego, dobrego zdrowia, optymizmu i szczęścia." - podkreślał Burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz

Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Brodnicy wręczył 54. policjantom akty nominacyjne na wyższe stopnie służbowe, a także podziękował funkcjonariuszom za wzorowe wypełnianie obowiązków.


źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 20.07.2022, 12:49 , Komentarzy: 4, wyświetleń: 732

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Przepraszam za agresję słowną.
Dodany 22.07.2022, 14:16 przez K.
Do Bolek: Jaka policja - widzę tacy "fani". Nie będę Cię obrażał, bo to nie mój poziom, ale podpowiem Ci, że czasami warto zainwestować w słownik ort. Brodnica, to spokojne miasto, a ja mam pełne prawo do wyrażania swojej opinii - a poziom naszej Policji - dla mnie jest żenujący - dlatego mam taki ubaw z tego. Proponuję mniej jadu w wypowiedziach - chyba, że reprezentujesz tą instytucję, bo oni też często "słyną" z takiego poziomu kultury. Pozdrawiam ;)
Dodany 22.07.2022, 01:17 przez K
Do K. Nie wiem kim jesteś ,gdyby zabrakło policji ,prawdo podobnie ty byś nie był w stanie zapewnić ładu ani porządku Brodnickiemu społeczeństwu , powiem krótko dla mnie to za przeproszeniem K,to kompletne dno od wiaderka napełnione z kisłem kefirem , szkoda słów .
Dodany 21.07.2022, 14:52 przez Bolek
"...uznania i zaufania społecznego..." - nie mogę ze śmiechu ;D
Dodany 20.07.2022, 22:59 przez K