Namiot

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Okradali swojego pracodawcę. Grozi im kara do 5 lat więzienia

Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi trzem mieszkańcom powiatu brodnickiego, którzy zostali zatrzymani przez brodnickich kryminalnych. Mężczyźni na przełomie kilku dni, z terenu zakładu w którym pracowali, ukradli drewniane palety oraz elementy metalowe o wartości prawie 6 tys. złotych. Momenty kradzieży, uchwyciła zakładowa kamera.
Brodniccy kryminalni, zostali poinformowani przez przedstawiciela jednej z brodnickich firm, iż na terenie zakładu w ostatnich tygodniach, doszło do kradzieży elementów metalowych oraz drewnianych palet o wartości prawie 6 tys. złotych. Jak się okazało, momenty kilku kradzieży, uchwyciła kamera zakładowego monitoringu. Nie trudno było właścicielowi firmy zidentyfikować osoby zamieszane w kradzieże. Jak się okazało, w przestępstwa zamieszani byli pracownicy zakładu, którzy "handlowali" skradzionymi przedmiotami z kierowcami innych firm wjeżdżających na zakład. Funkcjonariusze zaraz po przyjęciu zawiadomienia o przestępstwie kradzieży, odwiedzili byłych już pracowników zakładu w miejscu zamieszkania. Policjanci zatrzymali w policyjnym areszcie 28, 32, i 38-latka. Po spędzonej nocy w policyjnej celi, wszyscy usłyszeli zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo, mieszkańcy powiatu brodnickiego odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 22.07.2022, 10:00 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 1395

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.