baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Razem pili, później pobili i okradli kompana od kieliszka

Do 12 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, zatrzymanym przez brodnickich policjantów. Zatrzymani najpierw pili alkohol ze swoim znajomym, później pobili go i okradli. Pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala, a rozbójnicy do policyjnego aresztu. Teraz czeka ich spotkanie z prokuratorem.

Do zdarzenia wczoraj (3.08.) w Brodnicy, przy ul. Kolejowej. Około godz. 7.40 brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na parkingu pod jednym z supermarketów leży pobity mężczyzna. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zdarzenia ustalili, że mężczyzna wraz z dwoma kolegami spożywał alkohol za sklepem, po czym jego "kumple" pobili go i ukradli mu kulę ortopedyczną, buty, portfel z pieniędzmi i dokumentami. Na miejsce przyjechała załoga pogotowie, która zabrała pokrzywdzonego do szpitala, a policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców rozboju. Nie trwało to długo, bo już po kilku minutach, sprawcy byli w rękach policjantów. Policjanci zatrzymali 55 i 52-latka i przetransportowali do brodnickiej komendy. Obaj mieli po ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dzisiaj (4.08.) krewcy panowie zostaną przesłuchani. Za rozbój grozi im kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 04.08.2022, 13:37 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 832

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Mnie też chcieli okraść w parku , chyba wszyscy ich kojarzą i tego pana z kulą też .To z rynku .Mi chcieli ukraść telefon ale się nie dałem .
Dodany 05.08.2022, 15:48 przez cort