baner Namiot

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Remonty w szkołach

Okres wakacyjny to doskonała okazja do przeprowadzenia remontów i niezbędnych napraw w brodnickich szkołach. Obecnie trwają prace w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2, Szkole Podstawowej nr 4 oraz w Zespole Szkół nr 1. Inwestycje polegają m. in. na przebudowie klatki schodowej, wymianie dachu, pracach tynkarskich i malarskich oraz remoncie toalet. Wszystkie prace mają zakończyć się do końca sierpnia, tak by uczniowie z rozpoczęciem nowego roku szkolnego mogli korzystać z nowo wyremontowanych obiektów.

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2
Przebudowa klatki schodowej w istniejącym budynku szkolnym Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 2 w Brodnicy
kwota 95.940,00 zł

Zespół Szkół nr 1
- Wymiana nieszczelnego pokrycia z płyt warstwowych na nowe spełniające aktualne normy izolacyjności cieplnej wraz z wymianą obróbek blacharskich, orynnowania, instalacji odgromowej w części dachu objętej zamierzeniem
- Wykonanie sufitów podwieszanych
- Odświeżenie ścian poprzez malowanie
Kwota 705.256,00 zł

Szkoła Podstawowa nr 4
Remont łazienek na 1 piętrze w Szkole Podstawowej nr 4 w Brodnicy z ich dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych (Malowanie ścian i sufitów, ułożenie płytek, montaż nowych umywalek, pisuarów, sedesów. Wykonanie stanowiska dla niepełnosprawnego)
kwota 124.109,35 zł

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 05.08.2022, 10:31 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 606

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.