baner Kostiumy

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > 30-latek zatrzymany z narkotykami

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 30-latkowi z Chełmży, przy którym brodniccy policjanci znaleźli narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 17,5 g amfetaminy oraz prawie 5 g marihuany.

We wtorek (13.09.) brodniccy policjanci przy ul. Królowej Jadwigi w Brodnicy, podczas legitymowania 30-latka ujawnili w jego saszetce biały proszek oraz susz roślinny. Funkcjonariusze mając podejrzenie, że są to substancje zakazane, zatrzymali mężczyznę i przetransportowali do brodnickiej komendy. Tam, po badaniu narkotesterem się okazało, że zabezpieczone substancje to amfetamina oraz marihuana. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu w Brodnicy. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych chełmżanina, brodniccy policjanci ujawnili kolejne substancje zakazane. Policjanci zabezpieczyli łącznie 17,5 g amfetaminy oraz prawie 5 g marihuany. 30-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających oraz psychotropowych, za co odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 15.09.2022, 10:07 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 267

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.