AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Przebudowa ul. Kochanowskiego z dofinansowaniem

Została zatwierdzona lista inwestycji przeznaczonych do dofinansowania w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na 2023r. Wśród samorządów, które otrzymają dofinansowanie znalazła się również Gmina Miasta Brodnicy, która otrzyma kwotę 748.668,00 zł na przebudowę ul. Kochanowskiego w Brodnicy. Całość zadania, które obejmie remont 585 metrów ulicy wyniesie 1 497 336,08 zł. W ramach zadania zaprojektowana zostanie nowa nawierzchnia, chodniki i zjazdy do posesji. Zaplanowano również budowę sieci kanalizacji deszczowej przy odnodze ul. Kochanowskiego. Po podpisaniu umowy o dofinansowanie przeprowadzona zostanie procedura o udzielenie zamówienia publicznego celem wyłonienia wykonawcy robót budowlanych. Realizacja zadania zaplanowana została na 2023r.


Źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 09.02.2023, 17:10 , Komentarzy: 7, wyświetleń: 885

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Cyklista, to dotyczy drogi od Sikorskiego do Kałaski , od lat zaniedbana ,tak prawidłowo to pan burmistrz powinien ten odcinek drogi zamknąć , tam mieszka cała elita osób nic nierobiących a dobrze żyjących, nawet stać ich na taksówki , może by miasto dała im w użyczenie hulajnogi ,było by taniej i bezpieczniej , przecież mają przystanek na ul Sikorskiego , tam pracownicy jadą z pracy do domu i odwrotnie ,i jakoś sobie radzą , ja chodziłem do roboty z Bobrowisk do POLMO przez wiele lat i nie narzekałem , a tu tacy wygodnisie .
Dodany 18.02.2023, 14:24 przez CBR
Mulder. Poczekaj. Jak będą zbliżać się wybory, to być może i Mieszka I doczeka się remontu. Ostatnio tak było z Wyspiańskiego.
Dodany 18.02.2023, 08:09 przez Nel
CBR i ZTM. Czy Sikorskiego to nie jest przypadkiem droga wojewodzka?
Dodany 18.02.2023, 08:07 przez Cyklista
ZMT słuszna uwaga ,!!!!!!!!!!!!!! dziwie się że miasto wydało ogromne pieniądze na autobusy z naszych podatków , szacunek dla kierowców że jeszcze żaden z nich je tam nie uszkodził , a pan burmistrz nie widzi PROBLEMU ???? CZYŻBY SA ZA PIĘKNE BYĆ MOŻE TRZEBA DO DOMU PANIE BURMISTRZ I SZANOWNI RADNI TAM SIĘ PRZEJECHALI!!!!!!!!!!! a co władze PGK? co robią pracownicy administracji , boją się pana burmistrza , ja wiem za biurka mniej się widzi , myślę że pan burmistrz potrafi się pochylić nad problemem i potrafi wam pomóc ,tylko proszę nauczyć się rozmawiać pracownicy PGK
Dodany 15.02.2023, 18:55 przez CBR
ZMT słuszna uwaga ,!!!!!!!!!!!!!! dziwie się że miasto wydało ogromne pieniądze na autobusy , szacunek dla kierowców że jeszcze żaden z nich je tam nie uszkodził , a pan burmistrz nie widzi PROBLEMU ???? CZYŻBY SA Z A PIĘKNE BYĆ MOŻE TRZEBA DO DOMU PANIE BURMISTRZ I SZANOWNI RADNI TAM SIĘ PRZEJECHALI!!!!!!!!!!!
Dodany 15.02.2023, 18:29 przez CBR
proszę zobaczyć zainteresować się drogą na ul Sikorskiego tak zwana na Kałaske w lesie nie widać jak tam wygląda.
Dodany 15.02.2023, 14:31 przez ZMT
fanie byłoby, gdyby zainteresowano się również ulicą Mieszka I i Poprzeczną. Jest tam bardzo dużo dziur, muld i nierówności a przy tym natężenie ruchu co najmniej 3 razy większe.
Dodany 10.02.2023, 15:25 przez Mulder