E-komis


AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Pierwszy Festiwal "dmuchańców" w Brodnicy!

Już 11 i 12 marca Roboty i Spółka zapraszają na wyjątkowy event dla całej rodziny. Dmuchane konstrukcje to zapowiedź znakomitej, aktywnej zabawy, a co za tym idzie oderwania naszych pociech od smartfonów! Impreza rekomendowana jest dla dzieci w wieku 5-15 lat. Festiwal odbędzie się w hali sportowej w Brodnicy.

Dzieciaki będą mogły dać upust swoim emocjom w sobotę od 10.00-20.00 a w niedzielę od 10.00-18.00. Zapominając o swoich smartfonach będą mogły bezpiecznie się bawić pod okiem swoich opiekunów, dla których wstęp jest bezpłatny.
Szeroki wybór ogromnych dmuchanych zabawek spełni z pewnością oczekiwania każdego żądnego zabawy malucha. Wśród nich: wieża do skoków, ogromna zjeżdżalnia, tory przeszkód i wiele innych.

Na Sali zabaw będzie można nabyć przekąski, napoje oraz pyszne hot-dogi.
Przed wejściem na Festiwal Dmuchańców konieczne jest zdjęcie obuwia lub jego zmiana.

Festiwal Dmuchańców odbędzie się 11 i 12 marca b.r. w Hali Sportowej przy ul. Karbowskiej 29 w Brodnicy.
Jedna godzina zabawy kosztuje 37 zł, zaś bilet na cały dzień - 57 zł. Za wejście opiekunów nie jest pobierana opłata.
Organizatorem wydarzenia jest firma Roboty i Spółka, która od kilkunastu lat organizuje dziecięce eventy i prowadzi dla najmłodszych zajęcia sportowe oraz edukacyjne, w szczególności z robotyki, chemii i fizyki. Firma dysponuje bogatą własną infrastrukturą i doświadczoną kadrą.

Dodano/zmodyfikowano: 06.03.2023, 10:34 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 1133

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.