E-komis

baner Namiot

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Pracodawcy stawiają na zdrowie

W czasach walki o dobrych pracowników znaczącą rolę, obok stosownej pensji, zaczęły odgrywać benefity gwarantowane przez pracodawców. Jednym z najbardziej pożądanych jest opieka medyczna.

Jeszcze do niedawna firmy stawiające na pozytywny odbiór przez swoich pracowników i potencjalnych kandydatów w swojej pozapłacowej ofercie umieszczały m.in. karty multisport, karnety kulturalne czy dofinansowanie do urlopów. Wiele w tej kwestii zmieniła pandemia. Jak wynika z raportu "Barometr Polskiego Rynku Pracy" z 2021 r., prawie połowa polskich pracowników uważa pakiet opieki medycznej jako najważniejszy benefit. Na terenie Brodnicy i jej okolic oferuje go Spółka OPTUS, która jest częścią Grupy TZMO, wiodącego producenta wyrobów medycznych, higienicznych oraz artykułów kosmetycznych. Otacza ona opieką pracowników i rodziny największych pracodawców z regionu Brodnicy.

- Głównym profilem działalności naszej firmy jest zapewnienie opieki medycznej pracownikom Grupy i ich rodzinom, obsługujemy w tym zakresie również klientów spoza Grupy,klientów zewnętrznych – informuje Magdalena Smolińska Asystent Zarządu. - Pomoc w zapewnieniu najwyższej jakości usług naszym klientom gwarantuje współpraca OPTUS z należącym do Grupy Szpitalem Specjalistycznym MATOPAT w Toruniu, wraz z szeregiem należących do niego przychodni specjalistycznych.

Spółka od lat działająca na brodnickim terenie, aby nadążać za wciąż zmieniającymi się potrzebami swoich pacjentów, stale rozwija swoją ofertę. Jedną z najnowszych zmian jest otwarcie nowego skrzydła Szpitala Specjalistycznego MATOPAT.

- Zapewnia on jeszcze większy dostęp do najwyższej jakości specjalistów z wielu dziedzin medycyny – podkreśla Magdalena Smolińska. - W szpitalu jest również dostępna szeroka gama badań diagnostycznych, w tym również nowoczesna pracownia rezonansu magnetycznego, którego wyniki można skonsultować z przyjmującymi w przychodni lekarzami specjalistami chirurgii i neurochirurgii. Warto wspomnieć, że toruński szpital oferuje także zabiegi z zakresu laserowej korekcji wzroku. Pacjenci mogą skorzystać również z fachowej pomocy poradni dietetycznej.

Badania można wykonać nie tylko w Toruniu. OPTUS współpracuje też z szeregiem brodnickich placówek medycznych. Ich wykaz dostępny jest na stronie www.optus.pl w zakładce strefa pacjenta.

- OPTUS w odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się rynek prywatnej opieki medycznej i potrzebę pracodawców na zapewnienie swoim pracownikom benefitów z tego zakresu, stworzył produkt, który nie opiera się na idei abonamentów i ubezpieczeń medycznych – dodaje Magdalena Smolińska. - Opieka medyczna oparta jest na systemie kont medycznych należących do pracowników, zasilanych składkami od pracodawcy. Zachęcamy pracodawców do zapoznania się z naszą ofertą. Jest ona świetnym sposobem dodatkowej gratyfikacji. Szeroka oferta sieci medycznej, usługi z pełnego zakresu stomatologii, ortodoncji i protetyki wraz z szeregiem zakładów optycznych, które współpracują z OPTUS jest gwarancją zadowolenia naszych klientów – podkreśla Asystent Zarządu.Artykuł sponsorowany

Dodano/zmodyfikowano: 12.04.2023, 16:42 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 1013

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Roksana !! nie prowokuj, bo Marta znów błyśnie intelektem, elokwencją i zareaguje. Pozdrawiam
Dodany 26.04.2023, 14:31 przez ewelina
niechby tak behapowiec zajrzał do wobro do stolarni ...,ile tramsie dźwigai wjakich warunkach
Dodany 18.04.2023, 12:13 przez roksana