EKONKA


AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Dwóch mężczyzn zatrzymanych za posiadanie narkotyków

Kryminalni z brodnickiej policji zatrzymali w tym tygodniu dwie osoby za posiadanie substancji zabronionych. Teraz grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.
Na jednej z ulic w Brodnicy funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy wylegitymowali dwóch mężczyzn siedzących w osobowej hondzie. Uwagę funkcjonariuszy zwróciło nerwowe zachowanie się osób znajdujących się w samochodzie. Jak się okazało, w pojeździe funkcjonariusze znaleźli kilka gram białego proszku. Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do brodnickiej komendy. W tym czasie policjanci udali się do miejsc zamieszkania zatrzymanych na przeszukanie, gdzie znaleźli i zabezpieczyli łącznie blisko 160 gramów białej substancji. Narkotesty potwierdziły, że jest to amfetamina.
Obaj zatrzymani to mieszkańcy powiatu brodnickiego w wieku 23 lat.
Mężczyźni usłyszeli zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych za co grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 12.09.2023, 17:04 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 1460

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
ktos podjebal
Dodany 19.12.2023, 02:25 przez rafal
jak już to gramów a nie gram
Dodany 15.09.2023, 06:44 przez poprawna polszczyzna