EKONKA BN


AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Bezgotówkowe Kino Objazdowe

Żyj filmowo, płać bezgotówkowo! 19 listopada zapraszamy do BDK na Bezgotówkowe Kino Objazdowe - największe i najgłośniejsze premiery kinowe w Brodnicy. Zobacz razem z nami na dużym ekranie:

12.30 - "PSI PATROL. WIELKI FILM", 94 min - kiedy w Mieście Przygód ląduje magiczny meteor, szczeniaki z Psiego Patrolu zyskują supermoce, które przekształcają je w Kosmopieski! Dla Skye, jej nowe moce są spełnieniem marzeń. (dyst. UIP)
- BILETY

14.30 - "KAJTEK CZARODZIEJ", 105 min - odrobina magii dla całej rodziny, adaptacja ponadczasowej książki Janusza Korczaka, w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz. Chyba każde dziecko pragnie posiadać czarodziejskie moce. A co, kiedy to marzenie się spełni? (dyst. Kino Świat)
- BILETY

16.30 - "CHŁOPI" - POLSKI KANDYDAT NA OSCARA! 115 min - adaptacja słynnej powieści Władysława Reymonta, za którą polski pisarz otrzymał Nagrodę Nobla. Wykonany w technice animacji malarskiej film to prawdziwe widowisko z imponującymi scenami tańca i bitwy. To dzieło trzeba zobaczyć w kinie! (dyst. Next Film)
- BILETY

19.30 - "UWIERZ W MIKOŁAJA", 97. min - lekka, zabawna i ciepła komedia romantyczna. Na dużym ekranie znów zatriumfuje magia miłości i magia świąt! Agnieszka z powodu gwałtownej śnieżycy zostaje odcięta od reszty świata w urokliwej górskiej chatce, a na jej drodze pojawia się tajemniczy i przystojny mężczyzna, w stroju Świętego Mikołaja. (dyst. Kino Świat) CIEKAWOSTKA! Główna bohaterka filmu "Uwierz w Mikołaja", mała Zosia( Wiktoria Nowak) to córka brodniczanki Olgi Suchodolskiej - byłej tancerki grupy UniQ oraz Miss Brodnicy- Gracji i elegancji
- BILETY
_____________________________________________
CENY BILETÓW - 20 zł normalny, 18 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 16 zł grupowy.

Źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 15.11.2023, 11:09 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 1100

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.