EKONKA


AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Policjanci z wizytą w szkole w związku z nadchodzącymi feriami zimowymi

Mundurowi zawitali do najmłodszych uczestników ruchu drogowego. W związku z rozpoczęciem ferii zimowych w Polsce, mundurowi odwiedzili uczniów podstawówki, aby przedstawić im podstawowe zasady bezpieczeństwa. Słuchacze otrzymali elementy odblaskowe.

We wtorek (16.01) policjanci z Komendy Powiatowej Policji udali się do Szkoły Podstawowej nr 4 w Brodnicy, by przeprowadzić prelekcję z klasami 1-3 na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Przedstawili najmłodszym uczestnikom ruchu drogowego, między innymi zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, ważne numery alarmowe, jak istotne jest zakładanie elementów odblaskowych podczas spacerów. Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas jazdy na sankach, nartach czy też łyżwach. Dzieci bardzo chętnie odpowiadały na zadawane im pytania dotyczące bezpieczeństwa.

Na zakończenie prelekcji uczniowie otrzymali elementy odblaskowe, żeby byli lepiej widoczni podczas spacerów na świeżym powietrzu.

Źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 18.01.2024, 15:08 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 663

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.