E-komis

baner

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Kinoteka na ferie

Ferie to czas odpoczynku, dobrej zabawy i wspólnego spędzania czasu. Zapraszamy na cztery, bezpłatne seanse filmowe dla całej rodziny.
WAŻNE! Wszystkie seanse KINOTEKI BRODNICA są BEZPŁATNE! (projekt realizowany w oparciu o dotację Urzędu Miejskiego w Brodnicy). Nie ma biletów, nie ma rezerwacji:-) Prosimy o punktualność! Przed seansami nie ma bloków reklamowych, filmy rozpoczynają się punktualnie o wyznaczonych godzinach.

REPERTUAR

15 LUTEGO, CZWARTEK
10.00 - "O PSIE, KTÓRY JEŻDZIŁ KOLEJĄ" (100 min)
Zuzia, córka pracownika kolei, zaprzyjaźnia się z owczarkiem Lampo - jedynym w swoim rodzaju psem, który samodzielnie podróżuje pociągami. Lampo, będący gwiazdą internetu, drażni jednak dyrektora stacji. Zazdrośnik chce się go pozbyć. Zostawszy rozdzielona ze swoimi czworonożnym towarzyszem, Zuzia ciężko podupada na zdrowiu. Uwspółcześniona adaptacja opowiadania Romana Pisarskiego, należącego do ścisłej klasyki polskiej literatury dziecięcej. Zabawny i wzruszający film Magdaleny Nieć okazał się wielkim kasowym hitem.

12.00 - "TROLLE 2" (90 min)
Poppy i Mruk odkryją, że ich królestwo jest tylko jedną z sześciu muzycznych krain - Funk, Country, Techno, Klasyka, Pop i Rock - kiedyś zjednoczonych w doskonałej harmonii. Kiedy żądna władzy królowa Rockowych Trolli grozi wyciszeniem pozostałej muzyki, aby jej plemię mogło rządzić wszystkimi, Poppy i Mruk postanawiają ponownie zjednoczyć wszystkie krainy Trolli, zanim pieśni w ich sercach zamilkną na zawsze!

21 LUTEGO, ŚRODA
10.00 - "PSI PATROL: WIELKI FILM" (95 min)
Kolejna wizyta w Adventure City, gdzie porządku pilnuje Psi Patrol. Tym razem w mieście rozbija się meteoryt. Nie jest to jednak zwykłe ciało niebieskie. Za jego sprawą czworonożni bohaterowie uzyskują supermoce. Nowe, specjalne umiejętności przydadzą im się w walce z ich arcywrogiem, Humdingerem, który ponownie zagraża Adventure City. Animacja oparta na popularnym serialu dla dzieci, będąca sequelem pełnometrażowego filmu z 2021 roku.

12.00 - "TROLLE 3" (90 min)
Ręka w górę, kto tęsknił za rozśpiewaną ekipą trolli! Mamy dla Was dobrą wiadomość - bracia wrócili i są w świetnej, muzycznej formie! Towarzyszą im żywiołowa i pełna entuzjazmu Poppy, a także - samochód-gąsienica z turbodoładowaniem w postaci superbohatera o trzech oczach, tańczące grzyby i tęczowe tunele. Nie zabraknie też flakonika do wyciskania muzycznego talentu. Brzmi? ekscentrycznie? To zapraszamy!

Źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 25.01.2024, 16:06 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 858

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.