EKONKA BN


AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Remont ul. Mieszka I ? utrudnienia

Trwają prace związane z remontem ul. Mieszka I w Brodnicy. W ramach zadania przebudowana zostanie jezdnia oraz chodnik na całym odcinku drogi. Wykonawcą robót jest Firma TRANSBRUK Barczyńscy sp. z o. o. Zadanie realizowane jest w ramach Rządowego Programu Polski Ład za kwotę brutto 3.920.032,15 zł, z terminem wykonania do 30 czerwca 2024 r. W związku z remontem od 31 stycznia 2024 (środa) zamknięta zostanie ulica na odcinku od ul. Kazimierza Wielkiego do ul. Podmiejskiej. Na czas prowadzonych robót budowlanych zorganizowany zostanie objazd ulicą Podmiejską.

Źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 30.01.2024, 15:53 , Komentarzy: 4, wyświetleń: 2573

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
I jeszcze, kieruję te słowa szczególnie do rzeczników a te już na pewno zostaną przeczytane. Nie zawsze burmistrz, starosta jest Burmistrzem czy Starostą. Nie bójcie się tego, przecież hydraulik nigdy nie jest Hydraulikiem, trzeba umieć odróżnić funkcję od urzędu, Chyba, że za wielkie litery jesteście wynagradzani
Dodany 15.02.2024, 15:10 przez gajowy
Wiem, że burmistrz tego nie przeczyta i nie zareaguje. Mdli mnie to ciągłe czegoś otwieranie, te "ojcowskie wizyty" Sądząc po ich oficjalnych ilościach ma pan żarcie za darmo i napitek też. Wracam do remontu. Sukces zostanie ogłoszony (dobrze że proboszcz wycofał się ze święcenia wszystkiego, bo burmistrz ze starostą to i tak najbardziej poświęcone chłopy) ale nie wierzę, że już skrzyżowanie Mieszka z Podmiejską o 3m dalej zostanie wyremontowane. Panie burmistrzu tzw "gospodarskie" myślenie polega właśnie na tym, żeby mniej ściskać kolejne ręce a kazać się zawieźć zobaczyć i pomyśleć.
Dodany 15.02.2024, 14:59 przez gajowy
Dwa lata temu tak sobie gaworzyłem z żoną, że te dziury na Mieszka będą łatać w 2024. Nie jestem jasnowidzem, a przepowiednia sprawziła się. To samo było 4 lata temu z Wyspiańskiego. Wyobrażacie sobie, jak wyglądałyby brodnickie ulice, gdyby wybory na burmistrza odbywały się co roku?
Dodany 01.02.2024, 21:29 przez Maniek
Tablica informująca,że droga wyremontowana już dawno stoi, a remont jeszcze się nawet nie zaczął.
Dodany 31.01.2024, 09:06 przez NIC