AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Znalezione pieniądze do odbioru w starostwie

W Gaju Grzmięcy w powiecie brodnickim znaleziona została znaczna suma w gotówce. Pieniądze zostały przekazane do Wydziału Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Brodnicy, gdzie zabezpieczone czekają na właściciela. Ze względu na brak możliwości doręczenia osobie uprawnionej, która pozostaje nieznana, Starosta Brodnicki - zgodnie z ustawą - wzywa osobę uprawnioną (właściciela) do niezwłocznego odbioru pieniędzy.

Znalezione pieniądze można odebrać w Wydziale Organizacyjnym Starostwa Powiatowego w Brodnicy (87-300), ul. Kamionka 18, pok. nr 201, w godz. od 8.00 do 15.00, w dniach pracy starostwa, w terminie do 14 maja 2026 roku., tj. w ciągu dwóch lat od dnia ich znalezienia.

Warunkiem odebrania przez osobę uprawnioną jest złożenie szczegółowego opisu tej rzeczy (m.in. określenie kwoty, waluty, nominałów), a także przedstawienie okoliczności zagubienia oraz dowodów potwierdzających prawo własności.

Źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 28.05.2024, 16:06 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 759

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.