E-komis


AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Brodnicki Spacer śladami Krzyżaków

Fundacja "Brama Epok" zaprasza na VI Brodnicki Spacer Historyczny. Tym razem organizatorzy proponują zainteresowanym wycieczkę śladami Krzyżaków w Brodnicy. Pieszy tour zaplanowany został na sobotę, 8 czerwca, między godziną 11 a 12. Start nastąpi sprzed Wieży Zamku Krzyżackiego.

Jaka byłaby Brodnica bez obecności na tych terenach Zakonu Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie... Czy w ogóle by była? Gdzie znajdziemy krzyżackie ślady dziś? Na te i wiele innych interesujących pytań postarają się odpowiedzieć uczestnikom wydarzenia jego organizatorzy.

- Zapraszamy Państwa z dziećmi, niech duma z pochodzenia rośnie w nich od najmłodszych lat! ? zachęca do udziału Joanna Kalenik, prezes Zarządu Fundacji Brama Epok. - Czeka na Państwa moc atrakcji, przede wszystkim godzinny spacer z przewodniczkami, a także konkurs z nagrodami dla najbardziej aktywnych uczestników. Poznacie też smak historii. I kto wie, jakie jeszcze niespodzianki czekają na Państwa. Prosimy o rezerwację miejsc - apeluje szefowa fundacji.

Koszt uczestnictwa to 10 zł, a zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: fundacjabramaepok@o2.pl albo przez Facebook lub tel. 504344704 (telefonicznie lub przez sms).

Link do wydarzenia

Organizator: www.bramaepok.pl
Kontakt e-mail: fundacjabramaepok@o2.pl
Tel. kom. 504 344 704

Źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 05.06.2024, 09:32 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 500

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.