EKONKA


AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Mając 3,5 promila alkoholu kierował samochodem

Policjanci zatrzymali mieszkańca Brodnicy za jazdę "na podwójnym gazie". Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Stracił prawo jazdy.

W piątek (28.06) przed 21:00 do brodnickiej komendy policji wpłynęło zgłoszenie, że w miejscowości Żmijewko mężczyzna wjechał osobową toyotą do rowu. Przybyli na miejsce mundurowi potwierdzili zgłoszenie, a za kierownicą zastali 59-letniego mieszkańca Brodnicy. Jak relacjonują świadkowie, mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Po badaniu alkomatem, okazało się, że mężczyzna ma w organizmie 3,5 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do brodnickiej komendy. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym znajdując się w stanie nietrzeźwości. Ponadto 59-latek ma zatrzymane prawo jazdy.

Mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 03.07.2024, 18:28 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 662

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Na wszystkich portalach pisze się 3 lata, 5 lat itd pozbawienia wolności, czy to naprawdę jest kara czy nagroda, gdzie klient ma darmowe jedzenie i dach nad głową o nic się nie martwi, a gdzie kary finansowe - to jest kara chociażby zadośćuczynienie czy wyrównanie strat, karą pozbawienia wolności mało kto się przejmuje giną dzieci na chodnikach, zabierane prawo jazdy dalej jeżdżą, na pewno nie wszyscy, ale nie powinien nikt, a potem jest rozpacz.
Dodany 15.07.2024, 14:42 przez bezkarni pijacy i narkomani.